proje

Ankara’nın en prestijli lokasyonunda şık bir şekilde yaşamak


Proje

Ankara’nın yükselen değeri İncek’te prestijli bir yaşam. Modern dış cephesini zamansız bir şıklığa sahip iç mekanıyla birleştiren çağdaş bir esinti. Mogan Gölü’ne çarpıcı manzaralar sunan mimari projede, konforlu bir yaşam sürün.


giris

Seçkin aileler için karakteristik bir ev


Giris

İncek’te bundan böyle New York stili yaşanacak!


Şehrin en tepesinde, ferahlatan manzarası ile tıpkı New York’taymış gibi yaşayabilirsiniz. Güçlü dış mimarisi, havadar ve hafif iç mekan planlamasını birleştiren kurgusu ile farkı farkedin. İlhamını aldığı dünya gözdesi şehirlerde ki mimariyi hayal edin. Biz o estetik ve üslubu sizinle buluşturmayı hedefledik.


About the project


Şehrin etkileyici yanlarını Plus+30 ile keşfetmeye var mısınız ?

Göz alıcı mimari


Yeni bir cephe modellemesi inşa edildi. Mutfak ve salon bölümlerindeki bütün cam yüzeyler, İncek’in etkileyici atmosferini iç mekanlara taşımaktadır. Geniş balkonlar tüm Ankara’yı yanınızda hissettirmektedir.Dairelerde ki yüksek tavanlar, geniş ve ferah bir mekanda boylu boyunca uzanan pencereler ile şehrin güzellikleri olan orman ve gölü sergiliyoruz
Özel dokunuşlar ve yetenekli ellerle seçilmiş nüanslar, modern ve rahat yaşam alanlarını oluşturmaktadır. Unutulmaz mutfak deneyimleri için,geniş alanlar yaratıldı. İnsan yaşamında en çok vakit geçirilen mekanlardan biri olan mutfak da en özel konseptleri oluşturabileceğiniz bir mekan kurguladık.


Birinci sınıf bir restorantdaymış gibi manzaralı masada yerinizi alınPlus+30 Premium Club’a katılın, kazanan her zaman siz olun!

Ekstra bilgiye ihtiyacınız mı var ? Bizimle iletişime geçin!